Informacje lotnicze Nowości linii lotniczych
Z Aeroflotem z Krakowa, Wrocławia, Poznania i Gdańska do Azji, Rosji i Ameryki Północnej
4 grudnia, 2015
0
Lataj z Aeroflotem po Europie i Azji

Linie lotnicze Aeroflot to państwowy rosyjski przewoźnik – znany i popularny na całym świecie. Przedsiębiorstwo lotnicze Aeroflot działa już od 1923 roku. Długoletnie doświadczenie sprawia, że linie działają prężnie i mogą pochwalić się imponującą flotą w liczbie 130 samolotów, głównie Airbusy, Boeingi oraz Iły, realizujących loty na ponad 110 połączeniach. A dokładniej dysponuje bardzo rozwiniętą siatką połączeń, pomiędzy 96 miastami w 47 krajach na świecie. W Polsce dotychczas linie lotnicze Aeroflot latały tylko z lotniska w Warszawie.

Od 24 listopada są już dostępne w sprzedaży komfortowe połączenia z Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Poznania do Azji, Rosji, Ameryki Północnej. Uruchomienie nowych połączeń wynika z porozumienia code-share i rozszerzonej współpracy między LOT-em a liniami Aeroflot.

Code – share to wzajemna umowa między liniami lotniczymi, oparta na oferowaniu miejsc na wybranych trasach obsługiwanych przez obu przewoźników. Dzięki temu pasażer z jednym biletem w ręku przez całą podróż będzie pod opieką wybranej przez siebie linii lotniczej. Dotyczy to połączeń do np. Bangkoku, Pekinu, Hong Kongu, Szanghaju, Delhi, Seulu,Tokio, Kantonu, Hanoi, Ho Chi Minh, Kantonu, Irkucka, Soczi, Nowy Jorku, Miami, Los Angeles, Waszyngtonu i Hawany oraz miast na terenie Rosji – Jekaterynburga, Kazania, Krasnodaru i Samary.

Wzajemna współpraca ma przekonać również do podróży z Rosji liniami Aeroflot przez Warszawę – jako portu przesiadkowego do innych miast w Polsce i Europie. Zwiększyła się również liczba połączeń Warszawa – Moskwa i obaj przewoźnicy wykonują aż 5 rejsów dziennie na tym połączeniu.

Chcesz zarezerwować bilet w Aeroflot już teraz? Wejdź tutaj: bilety lotnicze Aeroflot

O Autorze

Zespół BiletyBilety.pl

Fani podróżowania i odkrywania ciekawych miejsc, a także oferowania niesamowitych promocji lotniczych;)

powiązane wpisy

/ może Ciebie zainteresować też to...

airplane-3702676_1280

Jak odebrać bilet lotniczy?

czytaj więcej
PORT LOTNICZY ŁÓDŹ

Port Lotniczy Łódź – dojazd i informacje praktyczne

czytaj więcej
PORT LOTNICZY KATOWICE

Port Lotniczy Katowice – dojazd i informacje praktyczne

czytaj więcej

Dodano 0 komentarzy